Vaše dovolená po celý rok v našem apartmánu : ApartLipno - Riviera Lipno 500/15
Hledat
Navigace: Byt Lipno > Info pro ubytované převzetí klíčů

Info pro ubytované převzetí klíčů

Při příjezdu do Lipna nad Vltavou se, prosím, nahlaste nejprve na naší recepci Lipno Home, na adrese Lipno nad Vltavou č.p. 123 (budova s bílou fasádou na hlavní třídě označena logem naší společnosti),  kde Vám budou poskytnuty informace k pobytu, navigační mapa s trasou k apartmánu, předány klíče od apartmánu a budou vyřízeny ostatní náležitosti. V případě potřeby Vás provozovatel doprovodí na apartmán. Otevírací doba recepce v letní sezóně: po-pá 9-18h., so a ne 8-18h. Otevírací doba ve vedlejší sezoně je obvykle 9-17h, ale pokud nebude pracovník přítomen je někde v terénu a kontaktujte ho na tel číslech. Při převzetí klíčů může být požadována vratná kauce 5.000 kč.
 
Check-in je mezi 15-18h., check-out  8-10h. 
 
V případě příjezdu po 18h. kontaktujte, prosím, předem provozovatele na tel.: +420 721 510 955 nebo +420 775 677 007.
 
Pokud nikoho na recepci nezastihnete, jsou pracovníci v terénu. Zavolejte na výše uvedené číslo a domluvíte se na dalším postupu.
 
 

 

V bytě je standartně 6 ks přikrývek a 6 ks polštářů. Povlečení, ručníky atd je možné si za poplatek zapůjčit na recepci (rezervace nutná předem). Dále je nutné dle aktuální dohody při rezervaci na recepci uhradit poplatky obci + závěrečný úklid. Pokud máte vše již dojednáno je toto již součástí ceny pobytu. Platba se provádí dle dohody buď převodem, nebo v hotovosti na recepci.

 

 

 

 
 
 
 
 
   
   
   
   

 

 
© www.apartlipno.cz - vytvořte si také své webové stránky